Organizátoři soutěže

Meet Papír

Setkání pro všechny milovníky papíru, největší jednodenní papírnictví. Přijďte se setkat s tvůrci originálních věcí z papíru, diářů, bloků, zápisníků, ale také bytových či módních doplňků a vyzkoušet si mnoho technik.
Letošní rok  máme navíc Meet Papír: INSPIRACE – konferenci, která je součástí marketu. Zde získáte zajímavé tipy, jak na plánování všeho druhu a vyzkoušíte si řadu kreativních technik. wwww.meetpapir.cz

Obec Troubky - Zdislavice

Rodiště Marie von Ebner-Eschenbachové. Místo, o kterém psala, které milovala a přála si v něm být pohřbena v rodinné hrobce. Obec Troubky-Zdislavice, malá vesnička uprostřed Moravy, nedaleko Kroměříže, si dala za cíl, aby jméno Marie von Ebner-Eschenbachové bylo známé i v tomto století.
https://www.troubky-zdislavice.cz/

Korálky dní

Vydavatelství deníků pro zachycení vašich báječných dní – ať už splněných cestovatelských snů nebo radostných okamžiků každého dne. www.koralkydni.cz.

Partneři soutěže

Andrea Fantová

Originální a luxusní kožené diáře, které jsou ručně šité a mnoha kvalitními detaily. www.andreafantova.cz

Časopis Kreativ

Hobby časopis Kreativ je tu pro všechny, kteří rádi tvoří hezké věci. Je vytištěný na krásném papíře, má luxusní design a z každé stránky pocítíte pozitivní přístup k životu. Najdete na nich také návody, nápady nebo novinky ze světa domácího tvoření. Co je lepšího, než na chvilku vypnout hlavu a nechat tvořit ruce a velet fantazii… Kreativ a všechny kreativní kousky najdete také na eshop.kreativ.cz.

Státní zámek Lysice

Státní zámek Lysice nedaleko Brna  byl původně  tvrzí, později renesančním zámkem a dnes má barokně klasicistní podobu. Jeho bohatě zařízené interiéry jsou prezentovány  v historizujících slozích 19. století, nechybí orientální předměty,  větší zbrojnice a sbírka ručně malovaných střeleckých terčů.  Jedna ze zámeckých knihoven je věnovaná slavné příbuzné posledních šlechtických majitelů zámku – Marii Ebner von Eschenbach, rozené hraběnce Dubské. Spisovatelka  za rodinou Dubských na Lysice také často zajížděla na návštěvy.
 K návštěvě zve také zámecká zahrada, která je terasovitě založena s unikátní kolonádou s krytou pergolou.
 Od roku 2001 je lysický zámek národní kulturní památkou.

České centrum ve Vídni

České centrum Vídeň

České centrum Vídeň vyvíjí svou činnost již 25 let v 1. okrese, v ulici Herrengasse č. 17, v samém centru města, naproti Palais Ferstel se světoznámou kavárnou Central a v bezprostřední blízkosti Hofburgu a Burgtheateru. Jeho hlavním cílem je zprostředkování soudobého českého umění vídeňské a rakouské veřejnosti a šíření dobrého jména České republiky u jižních sousedů. Jak v hlavním městě samotném, tak v jednotlivých spolkových zemích organizuje České centrum ve spolupráci s mnoha partnery výstavy, literární čtení, diskuse, koncerty, filmová představení a představuje tak Českou republiku jako moderní a dynamickou zemi s bohatou kulturou a kulturní tradicí.

Paper Time

Vyrábíme papírové modely, které mimo jiné slouží k dekoraci Vašeho interiéru. Papírové modely jsou skvělým dárkem pro téměř všechny věkové kategorie. Dárek pro děti? Vzpomínka na hravé dětství? Zábava pro celou rodinu? A nejen to se skrývá v balení, které jsme pro Vás vyrobili s láskou v srdci Evropy. www.papertime.cz

Katuan`s

Vyrábíme autorská scrapbooková razítka, vyřezávací šablony na scrapbook či kartonové výřezy. Dále pak i různé diáře, kuchařky či bloky s dřevěnými deskami nebo s vlastním jménem. Snažíme se mít plno věcí personalizovaných, takže je u nás zvykem, že můžete mít třeba kuchařku nebo diář s věnováním nebo vlastním textem. www.katuans.cz 

Papírové štěstí

Značka, které propojuje osobní rozvoj s diáři, to je Papírové štěstí.

Papírové štěstí je pro ženy, které milují zápisky, mají to jako terapii; a pomyslný kompas, který je lépe vede jejich životem ke štěstí a seberealizaci (zároveň ale nechtějí nebo nemají čas si vše malovat a připravovat samy). Pomocí zápisků získávají směr a větší klid i odhodlání a jasné kroky k dříve nejasné představě o životě. Plánování pro ně není rutina, ale hra a kreativita i nástroj, který jim pomáhá realizovat se doma i v práci i v seberozvoji.
www.papirovestesti.cz

Posteronia

Země plakátů – originálních, praktických, vzpomínkových a kreativních. Plakátů, které jsou ideálním dárkem. Když potřebujete potěšit někoho, kdo má mimčo. Když jdete na svatbu a chcete přinést originální dárek. Když zkrátka hledáte něco netradičního a hodně osobního, co udělá druhým radost. A nebo i vám – na vaši svatbu, pro vaše miminko. www.posteronia.cz 

Paper Mint

Paper Mint – nová značka na našem trhu. Specializujeme se na prodej grafických papírů G. F. Smith ve Zlíně.

.

Close Menu